adidas EQT Support ADV Primeknit „Zebra”

2017-01-29 by Martyna

Czas wrócić do adidasa i do linii EQT, która jak już wspominałam nie raz na pewno będzie ulubioną wśród wszystkich sneakerheadów. Ba! Wydaje mi sie, że to właśnie buty EQT będą numerem jeden w 2017 roku. No i kto wie – może powtórzy się sukces NMD?

A tymczasem spójrzcie na kolejną odsłonę butów adidas EQT Support ADV, która skierowana jest do osób ceniących sobie agresywne designerskie rozwiązania. W tym przypadku mamy do czynienia z przewiewną cholewką wykonaną z Primeknitu. Jej cechą charakterystyczną w tej wersji jest zestawienie dwóch klasycznych i kontrastowych kolorów. Mowa oczywiście o czerni i bieli, które wspólnie tworzą wzór wielu przypominający pasy zebry. Zwróćcie uwagę na tę nieregularną plecionkę, paski są w pionie, poziomie i po skosie, co daje świetny efekt końcowy! Na cholewkę nałożono półprzeźroczystą charakterystyczną klatkę, którą tym razem potraktowano białą farbą.

Oprócz tego mamy oczywiście Trzy Paski w kolorze białym na bocznych panelach. Jedynym elementem, który nie pasuje tutaj na pierwszy rzut oka jest łososiowa szlufka na tyle buta. Całość postawiono na białej podeszwie z pianki EVA, której element pod piętą również jest w kolorze łososiowym. Jak wrażenia? Przyznam, że jak do tej pory każda odsłona butów z linii EQT bardzo mi się podoba. Mamy dopiero styczeń, aż strach pomyśleć co będzie dalej!

Jeśli chodzi o datę premiery butów adidas EQT Support ADV to nie jest ona jeszcze dokładnie znana. Jednak spekuluje się, że będzie to wiosna tego roku.

adidas EQT Support ADV Primeknit Zebra

buty adidas EQT Support ADV Primeknit Zebra

sneakersy adidas EQT Support ADV Primeknit Zebra

sneakery adidas EQT Support ADV Primeknit Zebra

podeszwa adidas EQT Support ADV Primeknit Zebra

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze